Utanmadan Cins Kedileri Satıyorlar

İnstagramda bir siteye denk geldim sahiplendirilen yavru kediler vardı ilk başta sevinmiştim fakat iletişime geçtiğimde yavru kedileri sattıklarını söylediler ücret karşılığı hiçbir canlıyı satmanın mantıklı bir açıklaması olamaz bence lütfen yardımcı olup spamlayım kapatılsın siteleri

18 CEVAP

Zeynepulku

Sizde bedava cins kedi diye hemen mesaj atmişsiniz sanırım :ckskckskcja

ZehraBulutt

Siz de bedava cins kedi buldum diye sevinmişsiniz herhalde sayfanın adı bile luxurycats ne bekliyordunuz ki. İnstagramda onlarca ücretsiz sahiplendirme sayfası var oralara bakın çok da güzel kediler var arada cins kedi bile oluyor. kedi_sahiplendirme, haysev, kedigiller aklıma gelen birkaç hesap.

Ozge00

Sizin kediniz de cins :D

gizemaslan

Cins kedi üretimine karşı olup cins kedi sayfalarından ilgi almaya çalışmak bana biraz zıt geldi?? ücretsiz olsa sorun yoktu yani

Seymaaacaan

Bu sayfalar spamlansada daha bir sürü bunun gibi sayfa var.
Bide altlarına sahiplendirme ilanı yazmaları yok muuu bari satılık yazın kardeşim :/

Cins kedi lükstür diye bir söz var aslında kedi kedidir. Mesela tekirin yavrusu olur bedavaya kimse almaz. Britishin yavrusu olur ilk günden alıcısı bulunur. Petshop çok daha kötü daracık kafeste bakılıyor. Ama evde büyüyen kediler en azından daha şanslı oluyor. Ölme ihtimali daha az

NejmiTopcu

Siz neden bedava görünce yazıyorsunuz? Şaka gibisiniz sözde karşısınız ama paralı veya değil almak yanlıştır! Satıcıdan farkınız yok.

AsenaTuncay

Fotoğraf yarışmasında da var 1 tane scottish fold, ücretli sahiplendireceğim yazmış eşyalarıyla üstelik. Bir de buraya bakın isterseniz. Artık her yerdeler maşallah. Eee napalım prim verdik ilgi gösterdik talep de oluyor cins kedi köpeğe.

kaanpolat

Eğe cins kediys bu normal Scottish fold. British Short hair. İran kedisi ise çünkü gerçekten masraflı hayvanlar. Ve insanlar o hayvanları yetiştirmek için bir emek veriyorlar masraf yapıyorlar pet shop a karşıyız. Zatende ama eğer alıp sokaktaki hayvanı satıyorlarsa ayrı

ZehraBulutt

https://www.instagram.com/p/CGVZ_XmJbvv/?igshid=y61aehmo4t7v

Alın buldum bile pamuk gibi ve ücretsiz

kaanpolat

Evet hepsi cins kedi ve gerçekten diğer tekir sarman vb sokak kedilerine göre daha masraflılar o yüzden para ile sanıyorlardır

Seymaaacaan

Bu sayfalar spamlansada daha bir sürü bunun gibi sayfa var.
Bide altlarına sahiplendirme ilanı yazmaları yok muuu bari satılık yazın kardeşim :/

Alperen07

Bu hayvan ticaretinin önüne geçmek inanın çok zor maalesef

gizemaslan

bilgi*

betul18

kapınıza kadar gönderim mevcuttur ne demektir ya