Veterinerlere İnana Varmı??

kaanpolat

Herkez e merhaba gerçekten veteriner lerin söylediklerine inan varmı. Veteriner e gittik yediği mama orijen yada Acana dedim bana o mamalar zararlı diyip royal canin hills proplan almamı söyledi isterseniz Burdan alabilirsinizıdedi o mamaları kullanmayın dedi

36 CEVAP

DoraFiko

Ahmet bey Ankaradasınız galiba hangi kliniğe gidiyorsunuz şuan

Minimesi

Dorafiko öyle oluncada bu zaten para veriyor diyip kuduruyorlar tüm değerler normal karaciğer hastası diyor hala

DoraFiko

Minimesi sizin durumda çok kötü gerçekten ama 2 gündür afedersiniz çantamda kedi kakasıyala geziyorum. Kaka analizi yapılsın diye inatla yapmıyorlar enerjisi iyi olduğu içinmiş. Yani bu şartlarda hekime nasıl güvenebilirizki

Minimesi

Maalesef ben eskişehirdeyim bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine bir veteriner duydum kütahyada onla beraber ora gitcez adam kesinlikle para göz değil sokaktaki kediyi alıp tedavi eden bir veteriner ora götürceğim zaten o kendisi muayene edemezse diyor ozaman istanbuldaki hayvan hastanelerine giderim ama kedimde hiçbirşeyin belirtisi yok anlamıyorum ne istiyolar kedimden bir oranı 0.2 daha fazla diye karaciğer hastasımı olir yediği şeye göre değişirki

DoraFiko

Çok teşekkür ederim mutlaka iletişime geçeceğim

bu arada gerçekte adım ahmet değil göktuğ bu hesap arkadaşımın

Minimesi

Dora fiko senin durumda kötüymüş bir veteriner hasts diyor bir tanesi öyle anlayamaz hepofit ve fib testi gerek diuor 1 kere çim yesin diue bahçeye çıkardık diye ama kaç ay oldu fib olsa coktan belirti göstermiş hatta ölmüştü kedimde 0 belirti var bitek biraz tüyleri yağlı kansızlık yada kanda iltihapta olabilir ya kısırlaştırma muayenesinden nerelere delorcem insallah fib değildir ama belirti yok delircem ya

Bikedi

Para para para
Tek sebebi bu. Tabiki veteriner para kazanacak, evini gecindirecek. Ama bir kismi gercekten abartmis durumda, birseyler koparayim da nasil olursa olsun kafasinda...durus, tecrubeli, isini iyi yapan birini bulmak cok zor...

Minimesi

Bikedi aynen para hakkıda bir kan tahliline 400 tl ödedim şaka gibi

Bikedi

En fazla 50-100 liraya maledecegi bir sey. Uzerine emegini koy hadi 200 al. 400 nedir? Ben kendi oglumun kan tahlilini ozel labaratuarda 180 tl ye yaptirdim gecen hafta :D

@minimesi bazıları gerçekten çok paragöz. ben tüm tedavisine 240 lira verdim kan testi ,muayene ücreti almadı antibiyotik probiyotik kan kesici artı ilaçlı bir yaş mama hepsi 240 çok övdüm veterineri ama hak ediyor bence

Minimesi

Ya bide hepofit ve fib testi yapmadı ona rağmen 400 bide yanında bir suru bitkisel ilaç verdi

Minimesi

Arkadaşlar çok acil şimdi fark ettin kedimin gözlerinin altında şişlik var neden olabilir veteriner fazla kanmı çekti ?

Zukooo

İstanbul'da Anadolu yakası Patilihane vet. Kliniği. Röntgen vs. Yok fakat tam bir hayvansever kendisi. Zor zamanlarımda sezin hanım bana çok yardımcı oldu. Bilgisine ben çok güveniyorum. Kar amacı gütmeden gerçekten hayvanlar için bir şeyler yapmaya çalışan bir hekim. Kedimin çenesinde kırık olduğunu öğrendiğimiz zaman benim öğrenci olduğumu ve durumum olmadığını bildiği için cerrah bir arkadaşına haber verdi ve beraber ücretsiz müdehale ettiler kedime.

Minimesi

Zukoo senin veteriner baya iyi benimki 1 kan aldı 400 tl istedi bide 2 eksik test yaptı düşün yani kedim hastamı değilmi bilmiyorum delircem bizim doktor şu olabilir bu olabilir diyo hiç kesin konuşmuyor diğer dokotor hepofit ve fib testi yapmadan anlaşılmaz diyor zaten o fib kelimesini duymak beni delirtti kedimin herşeyi normal ama biri fib kansızlık kanda iltihap olabilir başka testler gerek diyor biri zaten olabilir diyor başka birşey bilmiyor kafayı yiyeceğim