Veterinerlere İnana Varmı??

kaanpolat

Herkez e merhaba gerçekten veteriner lerin söylediklerine inan varmı. Veteriner e gittik yediği mama orijen yada Acana dedim bana o mamalar zararlı diyip royal canin hills proplan almamı söyledi isterseniz Burdan alabilirsinizıdedi o mamaları kullanmayın dedi

36 CEVAP

Zeynepulku

Benim vet hekimin su ana kadar bana ne mama önerdi ne bir malt butcenize gore kaliteli mama alin dedi. Sırda petshop var ismimi söyleyin indirim yaparlar dedi. Valla bazıları o kadar paragöz oluyor ki inanmıyorum resmen. İste is ahlaki buradan başlıyor isini severek yapsalar mama parası derdine düşmezler

Minimesi

Zeynepulku senin veterinerde iyiymiş işin parasında değilim o veteriner yüzümden kedimden yine kan alınacak buna üzülüyorum işte hazır kan almışken niye diğer testleri yapmıyorsun ya !!!

anti_duayen

Bursa'daysanız istisnasız Natura derim..

zinci

kedinizin cinsine göre vermiş olabilir mamayı. Ya da sizin kullandığınız mama kedinizin besin ihtiyacını karşılamıyor olabilir, veteriner hekimiz içeriği güzel mamalar bu yüzden bence hills ya da pro plan a geçebilirsiniz Royal canin çok iyi değil . Yani size kendi sattığı mamayı aldırtmak için söylemiyor bence çünkü bizim veteriner hekimimiz pro plan kitten satmıyordu ama bize pro plan kitten önerdi.

Buketbayraktar

Her veterinere güvenilmez böyle bir şey söyleyen veterineri de değiştirin bence. Benim smokin oğlum var gittiğim veterinerde smokin bir kız bulmuş sokakta onu sahiplenmiş benziyorlar demişti sokak kedisi sahiplenmiş olmadı önemli bir detay oldu benim için. Gerçekten hayvan Sever veteriner bulmak gerek sağlığıyla oynuyorlar para için yavruların

Elfs361

3 farklı veteriner görüşü alıyorum birşey olduğunda...üçüde farklı şeyler söylüyor ne yazık ki