Veterinerlere İnana Varmı??

kaanpolat

Herkez e merhaba gerçekten veteriner lerin söylediklerine inan varmı. Veteriner e gittik yediği mama orijen yada Acana dedim bana o mamalar zararlı diyip royal canin hills proplan almamı söyledi isterseniz Burdan alabilirsinizıdedi o mamaları kullanmayın dedi

36 CEVAP

Minimesi

Artık hayır okadar hasta dedi kan değerlerine baktı karaciğer hastası dedi 1 kan testti için 400 aldı başka doktorlara sorduk ve değerler normal dediler ve veteriner mama değiştirmişti kedim beğenmedi 1 kg verdi açlıktan sağlıklı kediyi mahvetti

ben kendi veterinerime güveniyorum benim veterinerim royal canin mamaya çok karşı kendiside satmıyor pro plan da nd kullandırıyor.

dante veteriner kliniği isterseniz instagram adresinde bilgileri var whatshaptan veya arayarak sorununuz hakkında konuşabilirsiniz baya yardımcı oluyor

Gnl2105

Veterinerden önce bu mesleği yapanın içinde hayvan sevgisi olması lazım Allah’ıma şükür veterinerim karı koca bu işi yapıyorlar Ne sorsam sağlıklı bilgi verip yönlendiriyorlar iç parazit 10 tl açıları normal geliş gibi uygulanıyor tırnak kesme de ücret bile almıyor gece saat kaç olursa olsun arayım hemen bilgi verir baska bir veterinere götürmüştüm kedimi iğne için iğneyi öyle bir yerden vurdu ki beze halinde kaldı çoğu iğne atmayı bile bilmiyor çok bilmiş gibi birde yanlış bilgi veriyorlar hiç kimse işini dört dörtlük yapmıyor para para ama bakalım hayvan sahibinin buna gücü yeter mi demiyorlar veterinerim bebeklerde kullanılan birçok ilacın kedilerde kullanacağımızı söyledi başka bir veterinerden bir ilaç ismi duymuştum aldım kullanmadan kendisine sordum iyi kde kullanmamışım iki kullanımdan sonra mide kanamasından kaybederdin kediyi dedi aklım gitti düşünün yani

DoraFiko

Benimde çok fazla soru işaretlerim var malesef. Keşke gönül rahatlığıyla canlarımızı emanet edebilsek. Bir yerden sonra parasındada değilim diyorum yeterki gerçek manada ilgilenilsin sorunumuz çözülsün ama malesef. Banada royal canin yedir dedi veterinerimiz biraz araştırdıktan sonra nd kullanmaya başladım. Rc içinde ne olduğu bile belli değil. Kendi sattıkları mamaları satmak için yapıyorlar bence

Themis_hy

veteriner kan testini neden istedi ki , sırf orijen ve acana yediği için mi?

orijen ve acana hareketsiz ev kedilerine önerilmiyor. sen hergün et yiyip yediğini yakmıyorsan, hareketsiz bir insansan senin de karaciğer değerlerin yüksek çıkar. kedi çok hareketliyse orijen acana zarar vermez hatta çok iyi mamalar ama kedin çok hareketli değilse sıkıntılı.

Buketkazan

Malesef bazilari o kadar acimasiz ki aklim almiyor.insanin icine sinmesi icin güvenilir bi veteriner bulmak çok önemli

Minimesi

Bizimki en iyi unique diyor (unique satıyor) bide hills nd diyor iyi diye

kaanpolat

Nedeni ise çok proteinliymiş orijen ve Acana kediye zarar verirmiş gerçek aşı ve ameliyat dışında veterinelerin söyledikleri herşey yalan

Minimesi

Hatta dediğim olay bugün oldu https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/51849-kedim-veterinerde-yalniz bu linkten bakabilirsiniz soruma

kaanpolat

Çoğunun hayvanlarla ilgisi yok hepsi para için bu işi yapıyor

bide gayet uygun bir yer tam kan sayımı 100 tl ye yapıyor aşılarda 70

Minimesi

Ahmet bizimki bir kan aldı bugün 400 tl aldı bide testleri eksik yaptı hepofit diye bir test daha yapması gerekiyordu

Mapple2

İnanmak değilde İhtisasla alakalıdır.. Ve Sponsorlukla ;) Şu Mama Bu Mama hepsi Yalan Dolan iclerinden bir habersiz veriyorsunuz.. Herkes Veternerini iyi tanısın olsun.

@minimesi eski veterinerimde öyle biriydi kedime bakmadan hemen ilaç yazıyordu o ilaçları kullanmayıp şimdiki veterinere geçtim