Cinsleri Ne

Emin1789

Kuşlarımın cinsi ve yaşı ne

7 CEVAP

Findikthecat

Kuslariniz muhabbet kusu va yasini sizin bilmeniz gerekmiyormu ? Biz resimden yasini bilemeyiz

Alperen07

Öncelikle ikisi de klasik muhabbet kuşu ve ikisi de erkek 6 aylık veya daha büyükler resimden anladığım kadarıyla

Siyammm

Yesil olan dişi mavi erkek gercekten bunları sizin bilmeniz gerekmiyomu

Emin1789

Petşoptaki adam bana yeşil dişi mavi erkek olarak aldım emin olamadım size sordum

Selinn_Loraa

İkisi de erkek gibi geldi bana. Tabi resimden pekte anlayamayız. Normal muhabbet kuşu ikisi de. Bu arada maşallah çok güzeller❤

anti_duayen

İkisi de erkek. Çok güzeller, maşallah.

Gulsahka

İkisi de erkek gibi ama yine de bir vete gösterin