Acil Yardım Papağanımın Gözü Şişti

Sahidegulcan

6 yıllık papağanımız çok çok sağlıklıydı. Geçen hafta birdenbire gözü kızardı, sulandı, göz çevresi tüyleri döküldü. Evden bir deri merhemi sürdük. Tüyleri düzeldi Derken Bu hafta tekrar nüksetti kızarıklık ve sulanma.
Bu sefer Gentagut göz damlası ve teramisin göz merhemi uyguladık. Damla iyi geldi fakat annem kremi yanlışlıkla gözünün içine de kaçırmış ve 2 gündür gözü böyle şişti, kapandı neredeyse :(

Ne yapalım damla dökelim mi tekrar?
Veterinere götürsek kuştan anladıkları yok...
EVDE YAPABİLECEĞİMİZ BİR ŞEY VAR MI LÜTFEN YARDIM EDİN :'(

1 CEVAP

mertunal

Ya bilgili bir veterinere götürün yada tanıdığınız bir kuşçu varsa ona danışın