Soruları Alayım!!

Zukooo

Merhaba arkadaşlar. Aradaşarımla yürttüğüm sosyal sorumluluk kampanyası kapsamında YouTube a yüklemek üzere bir video serisi hazırlıyoruz. Veteriner hekimere sormak istediğiniz sorular varsa bana iletebiliriniz. Bu başlığın altında sesimizi duyurabileceğimiz soruları görmek isterim

13 CEVAP

uzumkitty

''dişi kedileri kısırlaştırmak zorunlu mu'' Bunu sor lütfen.

Zukooo

https://www.youtube.com/watch?v=zuZwY8t-nSI
İlk video yayında. Desteğinizi bekliyorum. Birlikte bilinçlendirwlim

Minimesi

Zukoo abone oldum bir de şey sorarmısın kedim 3 tane toka yemiş kustu daha çok yiyip yemediğini nasıl anlarım ?

betul18

veterinerim 8 aylık olmadan kısırlaştıramayız dedi ama koku problemini yaşamamak için erken kısırlaştırmak istiyoruz amerikada vs 5 aylıkken yapıyolarmış hatta şuan 7 aylık oldu yeni

Aysesonmezz

Erkek kedileri kısırlaştırmak zorunlu mu bu sorulsun lütfen.

Zukooo

Arkadaşlar kedi kısırlaştırmak zorunlu mu sorunuzun cevabı bu videoda var zaten.

Anonymus641126

9 aylık kısır kediye yavru kedi maması verilir mi?

Duruadal

Bir testisi karnında olan kedilerin çiftleşip çiftleşemeyeceğini ve bu kediler için kısırlaştırma operasyonunun nasıl yapıldığını sorarsan gerçekten çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler

Salihaylmz

Yavru kediler kabızlık sorunu nasıl çözülür nasıl atlatılır
Çok önemli bir konu hele de annesiz yavru kedileri sahiplenen hayvanseverler için

Duruadal

Kedim mamasını çiğnemeden yuttuğu için kusuyor hiçbir şekilde ısırmıyor . Parçalayarak yemesi için ne yapmalıyız?

Duruadal

Kedim mamasını çiğnemeden yuttuğu için kusuyor hiçbir şekilde ısırmıyor . Parçalayarak yemesi için ne yapmalıyız?

Ozge00

Duruadal, iri taneli bir mama deneyebilirsiniz veya slow-eat kaplari var onlara bakin internetten.

Aysesonmezz

Duruadal mamayı ezip verebilirsiniz