Gaga Törpüleme Taşı

Succubus

Selam, arkadaşımın muhabbet kuşu için bu gaga taşlarından bakarken aklıma takıldı. Aromalıların sağlığına bir zararı olur mu?

4 CEVAP

Alperen07

Yani sonuçta katkılı birşey klasik gaga taşı kullanın derim ben de muhabbet kuşu besliyorum normal beyaz gaga taşı kullanıyoruz haftada bir küçük bir parça marul ve bir dal maydanoz veriyorum iki ayda bir de tırnak kesimi yapıyorum gayet sağlıklı maşallah :))

Succubus

Gaga taşı yerine mürekkep balığı iskeleti gibi bir şey de var. Aynı işe mi yarıyorlar peki, yoksa ikisi de olsa daha mı iyi? Hediye sepeti gibi bir şey yapmaya çalışıyorum ama fazla bilgisizim :/ kusura bakmayın

Alperen07

İkisi de bulunabilir kafeste kalamar kemiği de çok faydalı kuş için

NURSENA123

aromasız kullanın nolur nolmaz