Hayvanları Koruma Derneği Arıyorum

Merhabalar Kocaeli İzmitte hayvanları üye olabileceğim hayvanları koruma derneği arıyorum bileğisi olan var mı

3 CEVAP

ferhat05

İzmit'te yaşıyorum ve hayvanlara pek bir yararı olduklarını görmedim. Sokak hayvanları için mama talep etmek istediğimizde "biz belirli alanlara mama bırakıyoruz, talep almıyoruz." demişlerdi. Bizim mahallede onlarca belki yüze yakın kedi var ve beslemeye gücümüz yetmiyor. Dernekler ve belediyenin yardımı kısıtlı ve yetersiz maalesef.

Hayvanları koruma derneği bilmiyorumda çoğusu hayvanlara rezalet bakıyor.

Salihaylmz

KOHAYDER var üye alıyorlar mi bilmiyorum ama var ve bir çok etkinliklerini görmüştüm facebooktan yazarsan cevap verirler muhakkak