Kuşum Üşütmüş Yardım Arkadaşlar

Alperen07

Akşam çok iyiydi bıcır bıcır konuşuyordu sabah odada saldık biraz çok halsizdi ishal değil ama kustuğunu gördüm kafesine koyunca tüyleri de acayip dökülmeye başladı Allah'ım çok üzülüyorum hemen vitamin istedim petshopcumdan suyunu değiştirdim kaynamış soğumuş su koydum birazdan getirecek ilacını da petshopcum başka ne yapabilirim arkadaşlar kuşum 5 aylık bu arada

5 CEVAP

Minikmuezza

Kusunuz tuye girmis.kafasinda beyaz yeni cikacak tuy kapsulleri var.vitamin verin yoksa eczaneden polivit surup alabilirsiniz bir suluga 3 4 damla.

Alperen07

Allah razı olsun canım vitamini kullanıcam inşallah polivit de kedim için de alıcaktım zaten ikisine de kullanırım inşallah

Minikmuezza

Bende aynen oyle yapiyorum:)
kuslarimizin rengi tipi burun rengi bile ayni

Minikmuezza

Vitaminli suyu en fazla 1.5 gun dursun.sonra suyu tazememeniz gerekir

Alperen07

Tamam inşallah öyle yapayım Allah razı olsun canım onu çok seviyorum ona bişey olursa çok üzülürüm Rabbim korusun 2 saat oldu vitamini verdim suyuna koydum şu an çok mutlu iyi görünüyor hamdolsun bıcırdamaya ötmeye başladı ¯(◉‿◉)/¯