Muhabbet Kuşu İçin Bursa'da Veteriner

oguzz1919

Merhaba Arkadaşlar,Öncelikle Dün 2 Yaşındaki dişi kuşumu kaybetmein acısı içindeyim. BurVet diye bir kliniğe götürmüştük daha kapısında kaybettik onu. Ayrıca söylemeden olmaz: Biz Beklemedeyken Veteriner hekim daha kuşun yaşını,cinsiyetini bile sormadan bilmediğim ismi olan bi ilacı vermesini söyledi stajyere. Şimdi konuya geçelim. 2. kuşum da daha yavru yaklaşık 7-8 aylık ve erkek. Mevsimsel olarak üşütme vs. yaşamasından korkuyorum. Bursa'da kuşlarla ilgilenen bildiğiniz herhangi bir veteriner kliniği Var Mıdır? Soruyu uzattığım için özür dilerim

2 CEVAP

Mapple2

İnşallah bulursunuz ama ama Veterinerler kanatlı hayvanlar bakmama sorunu veya O alanda ihtisas yapmış birini bulmak umutsuz olabilir , Bence yıllarını kuş besyelen birilerine ulaşmanız daha sağlıklı olabilir blog / sayfa / forum gibi araştırın , Geçmiş Olsun

oguzz1919

ben de senin demek istediğini bahsetmek istedim işte. en azından azıcık bilgi bile benim için yeterli