Muhabbet Kuşu Ayakta Mantar

MinikPati191

5 ay önce aldığım Muhabbet Kuşumun ayağında resimdeki gibi bir beyaz pul pulluk oluştu galiba mantar, bu gün ilk defa tırnaklarını keserken fark ettim, aldığımız yere sorduk vazalin sürün dedi ama kuşum her şeyi yiyor ve dil atıyor vazalini yerse ona kötü bir şey olur diye korkuyorum, sizce ne yapmalıyım

3 CEVAP

Minikmuezza

Ona dil atmaz merak etmeyinmvarsa travazolckremde surebilirsiniz.dogal istersenizde hindistan cevizi yagi

MinikPati191

tamam teşekkürler sürdüm biraz önce farkına bile varmadı ayağıyla oynamıyor hiç

MinikPati191

tamam teşekkürler sürdüm biraz önce farkına bile varmadı ayağıyla oynamıyor hiç