En İyi Kedi Maması

ilknrdaisy

Merhabalar. 1.5 yasinda kisirlastirilmis erkek kedim var. Bugune kadar hep açık uygun fiyatlı mama ile beslendi aslında hiç bir sorunda yaşanmadı. ama yeni kısırlaştırıldığından dolayı Kedimin sağlığını en olumlu yonde etkileyecek mamayı arıyorum. Kullandığınız memnun kaldığınız mamalar hangisi? Royal can, pro plan gibi mamaları nasıl buluyorsunuz? (malum fiyatları ucuk 19 yaşındayım ve kedimin butun ihtiyaçlarını kendi harcligimdan karşılıyorum bunuda goz onunde bulundurursaniz sevinirim , teşekkürler:) )

32 CEVAP

dvrzener

Kedi maması ile ilgili bilgilere ararken burdaki konuya denk geldim çok aydınlatıcı bilgiler mevcut.

Buketbayraktar

Brit care ben de kullanıyorum. Herkese de öneriyorum şuan yavru için kullanıyorum ama kısırlaştırma sonrası da kullanacağım. İçeriği hayvan deneyi yapılmaması fiyatının makul olmadı ve kullandığımız süre boyunca hiç bir sorun olmaması. RC küçük paket bir mama almıştım ilk başta pek bilgim olmadığı için. Direk geçiş yaptım yememe ishal vs de olmadı. Ve gördüğüm gibi genel olarak ta şikayet yok. İçim rahat kullanıyorum