Cennet Papağanı Alıcam Ama Kedim Var

kedimedisever

Evde sarman kedim var 7 aylık. Cennet papağanı almak istiyoruz. Nasıl alıştırabilirim ikisini? Kedim böcek vs türü hiç yemez zarar da vermiyor. Sadece öyle bakar bazen dokunur hareket etsin diye. Kuşa bişey tapar mı sizce

3 CEVAP

ferhat05

Kedinin kişiliğine bağlı bir şey. Kedi ve kuş anlaşamayan canlılar değildir ikisi de yeterince evcil ve uysalsa. Çünkü bir sürü aile var kedi ve kuş beraber besleyen. Kediniz diğer canlılara nasıl davranıyorsa ona da öyle davranır.

kedimedisever

Kedim böcekleri asla yemez mesela sadece izler hareket etmezse dokunur hareket etsün diye ama zarar vermedi hiç. Diğer kedim böcekleri yerdi mesela. Kuş tüyü görse onu bile yerdi. Salsırmaz gibime geliyor aslında

Irms

Saldırmaz ama sultan papağanı sosyal bir canlı kafeste durmak istemez dışarı ve çok ilgi ister. kedişler oynama amacıyla zarar verebilir :(