Kedi Maması

Razis

Kedime kısırlaştırılmış mama alıcam durumum yok içeriği iyi olan mama hangisidir sizce . Bestpet , jungle, trendline, paw paw , bonacibo

10 CEVAP

winrina

Bonacibo uzun vadede kötü sonuç verir.Bonacibı alabiliyorsunuz,dr.sacchi, felicia,prochoice de alabilirsiniz.bu önerdiğim 3 mama iyi sayılır

zinci

Size Reflex öneririm sanırsam bir iki hafta önce bir arkadaşıma söylerken fiyata bakmıştım 15 kg 80 tl ama belki başka sitelerden daha ucuza bulabilirsiniz. Ben kendi kedime hills marka alıyorum veterinerden aldığım için daha uygun oluyor sizin veterinerinizin sattığı bir marka var ise onu da alabilirsiniz. gitti gidiyor da 47 tl bir bakın derim

Bunların içinden kesinlikle BonaCibo alın.

Ozge00

Felicia olabilir. Bence en temizi bu, bende daha önce kullandım

Ozge00

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/50556-bonacibo-kullananlar

Bu bonacibo hakkinda.
Jungle kullanan bir tanıdığımda da idrar yollarında sıkıntı çıktı mama nedeniyle. Diğerlerini kullananlari görmedim.
Hic olmadi mystic alin, Felicia da olur. Olmadi reflex.

Ozge00

Toplu alınca hepsi cok uyguna geliyor. Aslinda 1 veya 2 kilo şeklinde alınca fiyat iki katina çıkıyor ne yazik ki. Reflex bile zam yapmış, 1 kilosunu 40 tlye satiyorlar. Ben alırken 20 tl idi. 15 kilo şeklinde alınca yine 20 tl civarına geliyor.

Razis

Bu dediklerim mamalar bile pahalı ve kalitesiz. Trendline kullandığımda kedimin çenesinde siyah nokta oluşuyordu. Reflex kısırlaştırılmış aldık bizde inşallah iyidir . Hepinize teşekkür ederim .

yasedaseyma5

kısırlaştırılmısın ne faydası oluyor ben bilmiyorumda söylermisiniz?

Razis

yasedaseyma5 Eğer kısır kediniz varsa . Kısırlaştırılmış kedi maması vermezseniz böbreklere zarar verir. Biara ben kısırlaştırılmış kedi maması vermemiştim kedime, hemen öksürmeye başladı .

Senakeskek

Paw paw’ın içeriğini şahsen ben pek fazla beğenmiyorum. Bazı kediler de severek yemiyorlar ne yazık ki. Bestpet, jungle ve trendline içerik olarak fena değildir ama severek yedikleri mamalar. Bonacibo hakkında doğru mu değil mi bilemiyorum ama pek fazla yazı okudum dolayısıyla biraz ürktüm. Felica kullanmayı düşünür müsünüz? Felici gayet severek yedikleri güzel bir mama. Ya da Reflex de deneyebilirsiniz, onu da çok severek tüketiyorlar.