Dışarıda Ki Dostlarımız Ne Olacak?

Duman14

Bizim hayvanlarımız evde sıcacık yataklarında uyurken dışarıdakileri de unutmayalım kapımızın önüne kendi hayvanımızın yemeğinden biraz ve au koyabilir imkanımız varsa eve alabiliriz lütfen onlarıda unutmayalım dışarıda ki soğuk -4 derece onları da düşünelim :)

12 CEVAP

Badems

5.yuvayı koydum dun ici kapkalin kumaslar polarlarla dolu yine usuyolar. Geri kafali insanimiz da onlar kurklu usumez dogustan oyle yaratilmis diyolar...

Duman14

Badems yuvaları nasıl yapıyorsunuz bende yaparım

Badems

Ben de eve alamıyorum, kedim kabul etmiyor. Aldığımda günlerce yemek yemeyip bana da yaklaşmamıştı. Artık hasta olucak diye korkmuştum, bu yüzden bahçede bakmaya çalışıyorum. Sağı/solu ve arkası duvar olan yerlere koyuyorum hep uçmaması için, bu halde bile üşüyorlar ama elimden başka hiçbir şey gelmiyor önlerine de yemek koymaktan başka. Çabuk gitse şu kar da rahat etse hayvanlar..

tika_waylan

http://m.milliyet.com.tr/pembenar/sokak-kedileri-icin-yuva-yapimi-pembenar-detay-kendinyap-1995386/

Ben de kedi evi yaptim kendi kedimin mamalarindan koyacagim.
Ya su siralar ekstra bir seyler yapmak lazim.

Badems

Tam olarak boyle yapiyorum aynisi : https://youtu.be/MY-kT3pPAA8 Disini cuval posetlerle kapliyorum cunku bi zaman sonra strafor asiniyor kolay parcalaniyor. İcine de kalin polarlar koyuyorum

ilanekle

Baya kuvvetli rüzgarlar var uçmaması için taş koysam nasıl olur

Bulut_kedi

Bende kutu yapıyor içine kumaş koyuyorum kedim eve kabul etse alıcam kar döneme kadar ama bi kere denedim çok hırçınlasti badems çok haklisin bazı cahiller kedi köpeklerin kürklerinden dolayı üşümez sanıyor...

serragurkan

Haklısın duman ben zaten almak için ısrar ediyorum ama alamayınca ev yani kulübe yapıyorum

Bulut_kedi

Aynen öyle....

senayaren

Kar yağmasına sevinmiyorum bile. keşke bir an önce şu havalar ısınsa.

felisbertaa

Herkes duyarlı olsa keşke :(

kediyildiz

Dışarı kulübe yapabilirsiniz ve altına bir kumaş gibi birşey bakkaldan tavuk bulyoj alıp çaydanlikta kaynatıp ekmek doğrayıp verebilirsiniz namazdan pratik olur