6 Aylık Muhabbet Kuşu Çiftleşmek Mi İstiyor

Alperen07

Arkadaşlar 6 aylık veya 7 tam emin değilim muhabbet kuşumuz var oyuncak ziline baya kur yapmaya başladı onunla konuşuyordu normalde iki gün önce zile ayak atıp çıkmaya çalıştığını gördüm ceresi de tam burun deliğinin etrafı açık kahverengiye doğru dönmeye başladı ne yapmam lazım bu kerataya ben yaa eşim bi dişi alalım yanına diyor ama ben yavru felan yaparlarsa nasıl ilgilenirim anlamam da pek çiftleşmese sıkıntı olmaz demi çünkü ben çocukken 8 yaşına kadar tek bakmıştık bir tane Muhabbet kuşumuz vardı cakır cakır konuşurdu

23 CEVAP

drybean

benim kuşum da benim elime yapıyor, hem de nasıl... dişi var ama fena biraz ona yapamıyor 😅

Alperen07

@drybean Ciddi misin ilk kez duydum amannn elime fazla almayayım ben bu oğlanı o zaman ◉‿◉

Alperen07

@Mehmetkr yok normalde elime omzuma kafama konar tutmam fazla da işte resim için birkaç saniye tuttum teşekkürler cevap için de ayrıca

Alperen07

@zeynepulku kısırlaştırma için Antalya'da veteriner öneriniz var mı acabası ʘ‿ʘ dermişimmmm;)))

Alperen07

Dişi alalım bari yanına yazık yaa sıkılıyor belli ki garibim inşallah olmaz yavru felan

Alperen07

@Ozge00 olsa bakarım ama yavru olacak ortam yok yuvalık vs. En iyisi tek bakayım yeni yeni konuşuyor da zaten şimdi gelin getirirsek bizi unutur oğluşum ◉‿◉

Alperen07

@Mehmetkr sevda papağanı da çok güzel bir kuş biliyorum ayrı kafes mi yoksa büyük boy ikisi için tek kafes mi sizce

Alperen07

@Mehmetkr çok teşekkür ederim benim kuşum çok uysal kavga edeceğini zannetmem bi ara ablam kuşunu getirmişti bir haftalığına yanına koymuştum hiç sıkıntı etmedi hatta dayak yedi diğerinden ayırdım hemen çok masum benim Reis im abisi