Sokak Kedileri İçin Mama

emineerturk

Sokakta bir sürü kedi besliyorum dişilerin çoğu kısır yakin zamanda erkek kedileride kisirlastirmaya başladım. Vet hekimimiz erkekler için özellikle kısır mama al daha iyi olur dedi ve bir tik kaliteli olmalı dedi. bonacibo mito micho almayın dedi bunlar dışında 10-15 kglik paketi 150-250 lira olan kısır yavru türü olan mamalara öneri verir misiniz?

8 CEVAP

emineerturk

Sanırım felicia ve refleks alacağım. Refleks kısır felicia yavru.
Mystic le kotu yorumlar çok. Birde uygun fiyatlı yas mama söyler misiniz yavrular için özellikle.

Zeynepulku

Reflex mystic felicia sanırım bu fiyat araligindaydı. Biraz butcenizi zorlarsaniz bozita var 300 TL falan.

Kultigin

Golosi ya da mystic alabilirsiniz. Mystic için ishal yapıyor tarzı yorumlar var fakat denemeden bilemeyiz. Kediden kediye değişiyor çünkü bunlar. Mystic içerik olarak gayet iyi. Golosi de iyi fakat taurin orani

Kultigin

Biraz düşük.

Ozge00

Reflex essentials alabilirsiniz. Büyük boy alırsaniz daha uyguna geliyor

sforselin

Yaş mamayı kendiniz yapmaya çalışsanız daha iyi olur gibi çünkü uygun fiyatlı pek yaş mama yok güzel içerikli. Ben mırmır alıyorum bazen. Bonachibo'nunki de olabilir belki

emineerturk

Yas mama yapmaya vaktim yok. 1-2 kedi de değil 20-30 belki daha fazla kedi oluyor hepsine yapmam çok zor :)

Zeynepulku

Mırmır ve refleksin yas maması da uygun. Mirmir içerik olarakta iyi.