Cennet Papağanı İçn Vitamin Takviyesi

Onurvur

Selamlar;

Cennet papağanım için malum kış ayları geldiğinden dolayı vitamin takviyesi kullanmalı mıyım ? Kullanan arkadaşlar hangi ürünü nasıl kullanıyor faydasını gördüler mi ? Doğal vitamin takviyesi olarak fazla olmamak kaydıyla taze meyve ve sebze vermeye çalışıyorum ancak çok fazla yemiyor bir tek armut seviyor diğer meyveleri yemiyor :) yardımcı olabilir misiniz ?

Teşekkürler

3 CEVAP

Alperen07

15 günde bir kaynamış soğumuş suya bebek ve çocuklar için olan multivitamin şuruplar var iki damla koyun suluğuna çok faydası olur veya petshopta satılan kuş vitamini var onu da damlatabilirsiniz ama dediğim vitamin şurubunun aynısı ben aldım hiç farkı yok ve kuşuma baya faydası oldu

Merhaba ben kuşlarıma Balıklı kalsiyum taşı veriyorum. Ayrıca Zurich adlı bir multivitamin damla kullanıyoruz. Hiç grip gibi hastalık yaşamadık çok şükür. Ama sultan papağanımın gözü bu aralar şişik onun için de vet gözetiminde damla uyguluyoruz geçiyor gibi bakalım🙏🏻

Onurvur

Teşekkürler cevaplarınız için 15 günde bir içme suyuna petshoptan adığım multivitamın damlatıyorum. Faydalı olduğunu umuyorum