Sokak Hayvanları İçin

Duman14

Merhabalar şampiyonluk yarışması var biliyorsunuzdur ödül ile sokak hayvanlarına yiyecek alacak olan arkadaşlar var şuana kadar aklımda kalan gofretsla var ödülü alırsa sokak hayvanlarına yemek alacak bende aynı şekilde ödülü alırsam onlara yemek alacağım şampiyonluk yarışmasında hayvanları patileyip destek olabilirsiniz iyi akşamlar :) ayrıca kapımızın önünede yemek vs koyalım hayvanlar için kediler ortalama soğuk havada 6 köpekler 17 saat dayanabilir ve 5 gündür aralıksız bir soğuk var yardımcı olalım lütfen

4 CEVAP

Beyazincir

kardeşim sende bendensin ben arada kapı kapı dolaşıp artık yemekleri topluyorum allah kolaylık versin

Havanese_Siri

Ben sadece beğendiğim fotoğrafları patiliyorum ne alacağı önemli değil hak eden kazansın

Duman14

Ben bunu 2 ay önce paylaşmışım neden birden gündem oldu ;D

Havanese_Siri

:DD