Kuş Özentilik Yapabilir Mi

nejadekoldas

Erkek kuşum elime 2 günde alıştı fakat yeni gelen dişi kuş(beyazlı olan) sorun çıkarmıyor kendini hafiften sevdiriyor bile ama elimi tünek yapıp kafesin içine soktuğumda kesinlikle elime gelmiyor erkek kuş geliyor. Acaba zamanla diğer kuşa özenirde elime gelir mi

5 CEVAP

nejadekoldas

Erkeği 9 temmuzda sahiplendik, dişiyi de 2 gün önce petshoptan aldık, sağolun umarım ömürleri de uzun olur🙏🤍

BurcuAlexx

Bence zamanla diğer kuşa da alışır ve elinize de gelir diye düşünüyorum. İkisi de çok güzeller maşallah, rengarenk :))

nejadekoldas

Çok teşekkür ederim🤍umarım gelir

nejadekoldas

Kafes içinde hafifçe birbirlerini kekmekten başka hiç kavga etmediler bu arada. İkisi de yetişkin yaşında kuşlar

Alperen07

Zamanla gelir merak etmeyin ne kadar oldu alalı maşallah Jumbo muhabbet kuşu sanırım erkek olan kuş