Biz Mi Anormaliz :D

BurcuAlexx

Merhaba size bir şey sormak istiyorum. Bizimki sürekli poz veriyor kameraya, hatta elime telefonu alayım hemen kameranın önüne geçer, artist :D sizin dostunuz da öyle mi? yoksa hiç poz verdirmez mi? Acaba bizimki mi anormal diye düşündüm de :D her gün kameranın önünde artist artist pozlar veriyor jkglöpğgfchgkch

8 CEVAP

Zeynepulku

Benim kedim poz ver deyince poz veriyor :d

https://www.instagram.com/p/CGmNce3pypv/?igshid=lhn42skouvck

Mapple2

Belki İnstagrameeer Vlogger Blogger Youtberr olmak istiyor daaa siz anlamıyorsuz ve ayıp ediyosunuz :d

Maşallah Dostumuza :)

BurcuAlexx

Çok teşekkürler, kameranın önüne geçer gülümseyerek fotoğraf çekmemi bekler :D sizin canlarınız da çokça tatlı maşallah❤️

bdurcak

yaa çoookk tatlı 🥰 siz fotoğrafını çektiğinizde öğrenmiş herhalde bazı davranışlar onlarda alışkanlık haline geliyor. benzer tınıda bir ses duyunca aynı tepkileri vermeleri gibi

BurcuAlexx

@Zeynepulku çok tatlı ya maşallah, nasıl da öğrenmiş :D benimkine poz ver demesen de hemen geçer kameranın önüne🥰

@bdurcak çok teşekkürler, sizin dostunuz da çokça tatlı❤️

senaau

Yaaa çok tatlı gülüşe bak :))

GzmBoli

Benim Boli'de canı isteyince poz veriyor, ama istemezse poz verdirtmem çok zor oluyor :D ama sizinkinin maşallahı var. Nasıl bakıyor ve gülümsüyor kameraya maşallah. Çok tatlı, pozları çok güzel. Tüyü kadar ömrü olsun, bayıldımmm

BurcuAlexx

@GzmBoli çok teşekkür ediyoruz❤️ tüm canlarımızın tüyü kadar ömrü olsun inşallah, evet poz vermeye bayılıyor :D