Dişi Kuşum Öldü Eşi Tek Başına Kalabilir Mi

mikelucky

Dişi kuşum bugün öldü eşi tek başına kalabilir mi sürekli ötüyor

2 CEVAP

senaau

Benimde 2 ay kadar önce dışı kuşum öldü. 6 yıldır birlikteler di nerdeyse 7 yıl olacak hatta. Çok ötüyor bizimkide birde konuşmayı bildiği için dışı öldükten sonra konuşmaya başladı onun haricinde bı sorun yaşamadık ayna alcaktim tek oldugu için kendine aşık olur alma yanına eş al dediler. Bende eş almak istemiyorum. Bı sorun yaşamadık yani. aldığınız kuşla da anlasamama ihtimali var. Bence siz onunla konuşun ilgilenin ve evde serbest bırakın uçsun bı sorin olmaz

Kemalveeray

Bilmiyorum benimde 2 tane Muhammed kuşum vardi disi öldü erkek kabarıyor ötmüyorda bence yeni bir dişi alın