Muhabbet Kusumu 3 Gün Once Eve Getirdim Dün Bna Çok Uakindi Ma Bugün Bneden Kaçıyor Ne Yapmalıyım

Bgmogz

Muhabbet kuşumu 3 gün once eve getirdim bizden kacıyor ve ne yemek yiyiyor ne su içiyor ayrıca sadece üstteki tünekde vakit geçiriyor ve tünekler plastik sokaga cikma yasağı yüzünden hiç bir şey alamadık sadece ilaç yiyecek gibi temel ihtiyaçlarimız var lütfen yardım edin neden böyle davranıyor lütfen cevaplayın

6 CEVAP

Mehmetkr

Alışır zamanla sabırlı olun

Bgmogz

Teşekkür ederim ama hiç yemek yemiyor ve su içmiyor aynı tünekte vakit geçiriyor

Mehmetkr

Geceleri iciyordur yerini değiştirmemeyin ve odada çok hareket eden şey olmasın kuşu strese sokmayın yeter

Mehmetkr

Yemiyor diye sebze falan vermeyin önünde yemi dursun varsa kenevir verin.

Bgmogz

Teşekkür ederiz bugün fark ettik yiyiyor ancak hala su içmiyor ucması için saldık ancak duvarlara carptı ve canı yanmasını istemiyoruz nası bir çozüm uygulayabiliriz

Mehmetkr

1 hafta geçmeden salmayin önce odaya alışması lazım ki etrafa çarpmasın.