Muhabbet Kusum Hiç Ötmüyor Ve Su İçmiyor

Bgmogz

Bazıları ilk 1 haftadan once disati cikarmayın diyo bugün 3. Gün ve ne su içiyor nede yemek yiyiyor lütfen yardım edin cok endişeliyim surekli aynı tünekte vakit geçiriyor ve ders calışırken sürekli beni ziliyor ve biraz isali var sokağa çıkma yasağı bitince veterinere götürecegiz pazartesiden önce yapabileceğimiz bişi varmı lütfen cevap yazın acil ilk defa kuş bakıyorum

1 CEVAP

zepnepw

ilk öncelikle kuşlar çok fazla su içmezker 3 4 gün idare ederler bunda korkulıcak bişi yok yemini karnı doyduğunda yemini yemez benimkide öyle ötmesi için ise youtubeye kuşlar sesi veya kuş sesi yazınca çıkan videolara tıkla kesin ötecektir benimkide ötmüyordu ben onu açınca öttü :)