Kuşuma İsim Önerisi

ecrinnurAslan

Yeni bir kuş sahiplenmeyi düşünüyorum ona isim bulamıyorum

12 CEVAP

BurcuAlexx

Türkçe olarak; Bambu, İnci, Bulut, Fıstık, Gümüş, Şirin, Paşa, Çılgın, Derin, Limon, Ateş...

Yabancı olarak; Charlie, Simba, Rudy, Elvis, Coco, Ollie, Romeo, Honey, Lili, Lulu, Hazel, Molly, Linda...

Aklıma gelen isimler bunlar, umarım yardımcı olabilmişimdir. Yeni dostunuz şimdiden hoş gelmiş❤️🙏

ecrinnurAslan

@BurcuAlexx çok yardımcı oldun

Bikedi

Vik vik

Alperen07

Ben kuşumun adını Reis koydum ama o size kalmış rengine karakterine göre karar verin bence

ecrinnurAslan

İsim yazın yani bende kuşu aldıktan sonra sizin yazdığınız isimlerden birini seçeyim

mihriii

çiko koymuştuk biz ilk kuşumuzun adını melek oldu kendisi

ilkim2410

dişi ise: Lisa, Lia, Yuna, Yeji, Solar, Nini, Cichu, Rose, Jennie
Erkek ise: Gökkuşağı, kai,

ecrinnurAslan

@ilkim2410 blackpink hayranı mısınız profil fotoğrafınızda blacpink var bende blacpinki seviyorum

ilkim2410

Evet Blinkim 😊

ilkim2410

Kuşunuzun ismini ne koyacağınıza karar verdinizmi?

ecrinnurAslan

Şu isimlerden biridüşünüyorum:
Pastel,çiko,bambu,bambi,limon,inci,şeker

ecrinnurAslan

İsmi Çitlembik oldu