Muhabbet Kuşumun Dışkısı Çok Büyük (Normalden 7-8 Kat Kadar)

drybean

bir süredir böyle, yeni araştırabildim. dişi kuşlarda hamilelik belirtisi olduğu söyleniyor. ama muhabbet kuşlarımın yuvalığı yok ve dişi kuşum erkek olanı kendisine yaklaştırmıyor çok fazla, ısırıp kaçırıyor onu, aslında arada iyi de anlaşıyorlar garip bir ilişkileri var :) erkek olan da o işlere pek müsait elimde sürekli o hareketleri yapmak için fırsat kolluyor da dediğim gibi dişinin izin vereceğini sanmıyorum. bir de dişi kuşum hasta, bağışıklığı düşük karın ve sırt bölgesinde tüy çıkartamıyor çıkan tüyler de sağlıklı olmuyor kötü ve yamuk oluyor genelde, o yüzden eğer gerçekten hamileyse böyle bi şeye çok fazla dayanabileceğini sanmıyorum. size sorum, eğer bilginiz varsa büyük dışkının başka sebepleri var mıdır ne olabilir, benim yapmam gerekenler neler onlara yuva yapmalı mıyım ?

1 CEVAP

whistle

Kuşunuza probiyotik alın keisnlikle.Eğer kuşlarınız anlaşamıyorsa onları ayırmanız gerek.Çünkü birbirlerine zarar verebilirler.Bağışıklık sistemi için suyuna 2-3 damla elma sirkesi ve probiyotik alın.Sıvı probiyotik alırsanız çok daha iyi olur