Minik Kuşuma İsim Önerisi

whistle

Merhaba çoğunluğu beyaz ve mor parçaları olan bir muhabbet kuşumuz var.İsim konusunda bir karar veremedik hala yabancı kaynaklara da bakıyorum ama aklıma yatan pek birşey olmadı.Yaratıcı fikirleriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

13 CEVAP

Mehmetkr

Köpeklerin aksine kuşlara yaratıcı isimler hiç yakışmıyor bence. Klasik isimler daha uygun kuşlara.

Mehmetkr

Herkesin farklı bir zevki var ama ne biliyim kuş ise ismi babacik olunca limon olunca daha hoş geliyor böyle yabancı kelimeler hiç yakışmıyor bence

Tengu

Yuki olabilir japonca umut etmek için bir neden anlamına geliyor
Mor çiçek isimlerine de bi bakın belki hoşunuza giden isim bulabilirsiniz

"Robin" verebilirsiniz. Ne bileyim güzel bence. "Nar bülbülü" demekmiş.
Değişik ve hoş.
Sağlıklı ömrü olsun...

Sulecrn

Lila * olabilir sevimli bir isimm

ecrinnurAslan

Bambu,bambi,pastel,çiko,

whistle

Yulafa karar verdim teşekkür ediyorum hepinize

ecrinnurAslan

Yulaf çok sevimli bir isim

whistle

klasik isimleri hiç sevmiyorum :)

whistle

Hepinize teşekkür ediyorum bunları not aldım diğer isimlerle birlikte.

Napim

Coco olabilir :))

whistle

❤❤❤

mihriii

lila 💜