İspinoz Bakımı

Cisiiil

Merhaba, erkek bülbül aldık ama içinde su an sadece salıncağı suluğu ve yemi var kafesin içinde baska ne olmalı vitamin,gaga tası vs bunları markasıyla önerebilir misiniz acaba. Bir yerden sipariş vermiştim ama iptal ettim yanlışlık olmasın diye. Bilen yardım ı olursa sevinirim

3 CEVAP

ecrinnurAslan

Kuşumu sahiplendikten sonra size cevap yazarım çünkü şuan kuşlar hakkında pek bilgim yok

Cangema

Ispinozlar üreme isteği fazla olan kuş türlerindendir kafesine küçük bi sepet koyarsanız onu yuva yapacaktır.ve asla tek olmamalı eğer imkanınız varsa bi tane de dişi alın

Cisiiil

Şu anda dişi ispinoz arayışındayım zaten asla tek bırakmıycam. Tesekkür ederim yorum için😊