Alaska Kurdu Nasıl Bir Seçim?

emreyldz

Arkadaşlar merhaba bizim bir bahçemiz var 2 dönümlük bu alana bir köpek bakıyorum. Babaannem evde tek kalacak kışın dedem akşamları gelip sabah işe gidiyor. Hem babaannemi koruyacak hem de oyun oynamayı seven bir ırk istiyorum.Sizce ALASKA KURDU uygun mudur? Köpekleri iyi bilen arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim. Şimdiden Teşekkür ederim...

32 CEVAP

Shaco

alaska malamut ve husky gibi ırklar çok haraketli ve yoğun egzersiz isteyen köpekler senin dediğin gibi benim dedemlerde aynı şekilde yaşıyorlar dedem işe gdiyor annenem evde kalıyor şuana kadar baktığımız en sorunsuz ve sağlıklı köpek golden oldu adı karameldi :=)

Shaco

koruyuculuğu yeteri kadarıyla var :)