Kedi Mamaları

Duman14

Ben kedimi çok hazırlıksız aldım yani malzememiz yoktu mama olarak ilk whiskas yaş mama kullandık sonra zararlarını okuduğumda bıraktık zaten 1-2 hafta kullanmıştık bir kaç farklı kuru mama denedik ve öneriler üzerine Acana Regionals Grasslands aldım yaş mama olarak Royal Canin kullanıyorum haftada 2 kere veriyorum ama kedim acana yemiyor elimle götürüp veriyorum yiyor ama çok acıkmadıkça yüzüne bakmıyor gün içinde mama kabına belki 1 kere diyor hiç gitmediğini farkettiğimde endişelenip ben beriyorum ama yaş mamasını koyduk mu damlıyor hepsini yiyor hep yaş mama vermek istemiyorum royal canin hakkında hem iyi hem kötü yorumlar var kararında kullanmaya çalışıyorum o yüzden mamanın et oranıda iyi mama konusunda devam etmelimiyim yoksa değiştirmelimiyim?

16 CEVAP

fuattt

fun cat dediğiniz mamada farmina nın buarada ona doğal yollarla korunuyor diyorsunuz matisseye demiyorsunuz tuhaf cidden.