Nd Mi Proplan Mı

hangi kuru mamayı öneriyorsunuz nd mi proplan mı? kedime nd yaş mama aldım ama kuru mama olarak proplan aldım fakat nd almadığım için pişman oldum iptal edip nd sipariş etmeyi düşünüyorum tahılsız olduğu için ve karbonhidratı düşük olduğu için

39 CEVAP

Mehmetkr

Şaka mı gerçek mi?
Tabi ki Nd

Mehmetkr

İmkanıniz yoksa kimse size neden ND kullanmıyorsunuz diyemez ama proplan fiyatına da daha iyi mamalar var proplan iyi bir mama ama fiyatını hakedecek kadar iyi değil.

ben 1,5 kg proplanı indirimden 92 liraya aldım. bu fiyata proplandan daha iyi kuru mama önerir misiniz o zaman?

Mehmetkr

Kilosunu 60 TL'den almışsıniz 5 kglik ne mama alırsanız kilogramı 45 TL civarı geliyor.

Mehmetkr

10 kglik alirsaniz kilosu 40 TL'ye geliyor

5 kg lik alamam çünkü mamasını değiştireceğim için aldığım mamayı sevip sevmeyeceğini bilmiyorum, önce az alıyorum o yüzden. ben de biliyorum kg artınca fiyatın azaldığını lol. ayrıca dediğim gibi proplan fiyatında (indirimli fiyatında) proplan dan daha iyi mama yok, royal canin falan daha pahalı, iyi mamalar da bunlar zaten bence, nd & proplan & royal canin

ayrıca bir tane yavru kedim var benim ne yapayım 10 kg lik mamayı :)

Pro plan

Mehmetkr

Brit care 2 kglik 100 TL proplandan kat be kat daha iyi Royal canin zaten çöp içi tahıl dolu proplan da çok pahalı kilosu 30 TL civarı olması gereken kalitede bir mama.

brit care i hiç duymadım açıkçası ve baktım şidmi 2 kg si 100 tl değil 150 tl. ben proplanı 92 tl ye aldım 1,5 kg sini.

Zeynepulku

Fitmin bakabilirsiniz 1,5 kg 100 lira

Mehmetkr

2 kgi 100 TL olanda var ve proplandan çok daha iyi fitmin ben o kadar ucuz olduğunu bilmiyordum o da çok daha iyi fitminden

Faytekin

Bozita da alabilirsiniz sizin aldığıniz proplanla hemen hemen aynı fiyatları, ben açık olarak kg 35 den alıyorum hatta,sevmeyen kedi de görmedim henüz.

Mehmetkr

Son yazdığımdan hicbirsey anlaşılmıyor doğrusu:
Brit Carein 2 kgsi 100 TL olan da var.
Fitmin daha pahalı sanıyordum o kadar ucuz ise gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz çok daha iyi proplandan.

Mehmetkr

Proplan fiyatına çok daha iyi mamalar var siz niye proplani bu kadar çok istiyorsunuz ki?