Nd Mi Proplan Mı

hangi kuru mamayı öneriyorsunuz nd mi proplan mı? kedime nd yaş mama aldım ama kuru mama olarak proplan aldım fakat nd almadığım için pişman oldum iptal edip nd sipariş etmeyi düşünüyorum tahılsız olduğu için ve karbonhidratı düşük olduğu için

39 CEVAP

Mehmetkr

Birçok veteriner kendi sattığı mamayı önerir bunlar da proplan Royal canin ve hills oluyor genelde

proplan fiyatına daha iyi mamalar varsa sen git al mehmetkr, ayrıca hiçbir veteriner bana proplanı falan önermedi ve veterinerde görmedim proplanı vetten almıyorum zaten

Mehmetkr

Tavsiye istiyorsun bizde veriyoruz ama dediklerimizi önemsemiyorsun amacın ne?
Zaten sana önerdiler demedim ama birçok veterinerde proplan hills ve RC satılır

@mehmetkr çünkü her şeye karşısın? her şeyi çok biliyormuş gibi konuşuyorsun herkese karşı çıkıyorsun ayrıca tekil konuş verilen tavsiyeleri önemsemiyor değilim, sen umrumda değilsin sadece, üzgünüm.

Mehmetkr

Saçma sapan fotoğraflar cekinip saçma sapan sorular sorup saçma sapan cevaplar veren vampir kılıklı bir şahıs tarafından önemsemiyormuşum çok üzüldüm:(((((((

ksxnjsnsj zavallısın @mehmetkr git köşende ağla

Mehmetkr

hawali oldun şuan tebrikler

@Gizmdgl fiyatta çok fark yokmuş cidden, proplanı az aldığım iyi oldu bir dahakine hills alırım belki o zaman, teşekkür ederim önerin içiinn

@Gizemdgl fiyatta çok fark yokmuş cidden, proplanı az aldığım iyi oldu bir dahakine hills alırım belki o zaman, teşekkür ederim önerin içiinn