Sahiplendirdiğim Kedi Hakkında Bilgi Alamıyorum?

Sahiplendirdiğim kediyle alakalı bilgi almak için şahsa mesaj atıyorum cevap vermiyor. Önce geri getirmek istediğini söyledi. Kabul ettik hiç sorun çıkarmadan. Ancak sonra ne mesajlarıma cevap veriyor ne aramalarıma. Nasıl bir yol izlemeliyim?

15 CEVAP

Mehmetkr

Bir arkadaşınızla arayın resmi bir şekilde merhabalar (ismi soyismi) ile mı görüşüyorum?
-Evet
-Hakkinizda bakmakla yükümlü olduğunuz ve gönüllü sahiplendiginiz bir kediyi sokağa bıraktığınız ile ilgili bir şikayet var ben tarım ve orman bakanlığından arıyorum yerel hayvan koruma yetkilisiyim. Durum açıklığa kavuşmadigi takdirde ikamet ettiğiniz konuma gelip kedi sizdeyse sizden almak sizde değilse bularak barınağa veya eski sahibine teslim etmek zorundayız.
Hiç böyle bir şey denemedim ama bizim yukarıdaki kaçak üretim yapan bir petshopu aramıştım böyle

Ecemecme

Sözleşme yapmadan sahiplendirmemek lazim. Böyle olunca kim kime dum duma.

Cansumuezza

Peşini bırakmayın kim bilir kedinin başına ne getirdide cevap vermiyor

Canann61

Kesin sokağa bıraktı kediyi

Milovat

Başka bir telefondan arayın derim ben muhtemelen sizin numaranızı bildiğinden yaptığı her neyse açmıyor farklı bir numarayi açma ihtimali daha yüksek

SerraYanmaz

Sokağa bırakmış olabilir evini biliyorsanız ya da şahsın ya da evden başka birinin herhangi bir telefonu instagramı varsa oralardan yazın

Cansumuezza

Maalesef inşallah maşallahlık bir durum değil bu. Canın peşine düşmek yükümlülüğündesiniz Ortalık psikopat kaynıyor. Gerekirse polisle dayanırım kapısına

Cansumuezza

@ece evet böyle insanlara sahiplendirilecegine kapimin önünde olsun daha iyi

inşallah öyle bir şey yapmamıştır getirebileceklerini söylemiştim zaten :(

Cemrecookie

Ev basma tehdit.....bazıları güzellikten anlamaz :)):):):)

hallettik şu anlık sorun yok sözleşmeyi nasıl yapabilirim?

baranertaga

Getirecek mi yani kediyi

yokistead

Nasıl hallettiniz niye cevap vermiyormuş peki kedi iyiyse? Çok merak ettim

dogakaradag

kediye bir şey olmamıştır umarım. nasılmış durumu?

vazgeçmişler ayrılamamışlar ve durumu da gayet iyi gördüm birebir :) teşekkür ederim size de