Kedim Üşür Mü

Panky55

Bulunduğum ilde doğalgaz kesintisi oldu yarın geleceği söyleniyor kedim üşürmü kedim yavru ev biraz soğuk ısıtıcı yakınca kedimiz yanına gidip biryerinin yakar diye korkuyorum

11 CEVAP

Duman14

Kedinizi battaniyeye sarın ya da üstüne bir şey örtün

kopekhayrani

Dido neden birden saçmaladı

yanik_kedi

Sıcak su torbası koyun yanına fazla sıcak olmamasına dikkat edin :)

Aminto

Özellikle yavruysa üşür ısıtıcıya dikkat ederseniz bir sıkıntı olmaz zaten yaklaşmaz.

Dido8

Üşür

Dido8

Üşür

Dido8

Sanane duman14 konuşurum

Panky55

Sağ olun

Panky55

Sağ olun

HakanCanKinik

Kediler yapıları gereği biraz zor üşürler tüyleri onları korur. Korkmanıza gerek yok.

Gofretsla

HakanCanKinik
Afedersiniz ama saçmalık söyledikleriniz!