12 Yaşındaki Oğlum Benden Bahçemizde Bakmak İçin Bir Golden Sahiplenmek İstedi Sizce Bakabilirmi

eEymme

Anket

bakabilir
(15 oy)
bakamaz
(17 oy)
kararsızım
(7 oy)
Toplam (39 oy)

bu konularda kendisi çok meraklı ve bilgilidir ne yapıp ne yapmayacağını biliyor yani ve bolca zamanı var gezdirebilir oynayabilir tabiki bütün sorumluluğu onun üstüne yıkmayacağız ama sahibi o olacak sizce becerebilirmi günün 24 saati köpek nasıl bakılır köpek koleji kanalından video izliyor kendisi daha önceden köpek baktı bir müddet

38 CEVAP

eEymme

çok teşekkür ederim amin

Siyammm

Yalnız golden çok aktif bir köpek bahçede yapamaz. Çocuk okula gidince ne olucak. Köpekler sosyal hayvanlar. Uzun saat ilgi ister zaten enerjik bi tür

eEymme

evet 7 yaşındayken bizden bir golden istemişti bizim bir tanıdığımız vardı onun vasıtasıyla kırma bir köpek bulduk onu çok seviyorduı komşular şikayet etmişler belediye gelip vurmuş cidden tüm hayatı yıkıldı 3 gün ağladı o yüzden yeni bir köpek sahiplenmek istedi olaydan 2 3 yıl sonra biz izin vermedik çünkü apartmanda oturuyorduk ve şimdiki gibi hiçbirşey bilmiyordu eğer ona evet deseydik yine aynı olay olacaktı ve tamamen yıkılacaktı bizde hayır dedik ama artık 2 metrekare eremeyiz ama bahçesi olan bir evde oturuyoruz ve oğlum da bende bilincliyiz tabi onun bütün sorumluğu veremeyiz ama temizlik dışında o ilgilenir

eEymme

şöyle bir karar aldık zaten haftanın 7 günü evde ama o olmadığı günler biz onu gezdiricezde zaten bu pandemi sürecinde çıkamaz

eEymme

6 saat boşluğu var günde

baranertaga

Maşallah oğlunuz benden daha sorumluluk sahibiymiş bu kadar istiyorsa ve böyle şeylere önem veriyorsa sahiplenmenizde herhangi bir sakınca yok gönül rahatlığıyla sahiplenebilirsiniz (Önceki köpeğinizi vuran belediyeye ve şikayet eden komşulara söyleyecek laf bulamıyorum) eğer sahiplenirseniz şimdiden hayırlı olsun

eEymme

teşekkür ederiz allah razı olsun

HHaticeeee

Ben 13 yaşındayım ve kedi benim neredeyse 5,6 senelik hayalimdi ve gerçek oldu annem ve babam kedi sahiplenmeden önce onun gereksinimlerini karşılayacağıma dair söz almıştı. Bende bu sözü vermiştim çünkü hayallerim gerçek olacaktı bence sizde eğer onun ilgilenmesini istiyorsanız böyle bir söz alabilirsiniz