Muhabbet Kuşu İle Kedi Anlaşabilir Mi

Canann61

Arkadaşlar kedim 6 aylik Scottish cins muhabbet kuşu almak istiyorum sizce zarar verir mi kuşa nasıl alistirabilirim birbirlerine normalde kedim avlanmayi sever sinek kelebek bayılır yani onu uçarken görse zarar verir mi ona

7 CEVAP

Anonymus386040

Kedi doğası gereği kuşu avlamak isteyecek. Avlayamadığı için de bir süre sonra depresyona girecek. Kuş da doğal olarak kendini rahatsız hissedecek.
Kedinin olduğu evde kuş olmasını asla desteklemiyorum. Her ikisi için de zararlı.

Mehmetkr

En iyisini yapmışsınız kedi ile kuş beslemek çok riskli

velicankaya

Kedinizin yaşı biraz büyük iki aylık Bi yavru olsaydı belki alıştıra bilirdiniz kedinin kişiliğinede bağlı bişey.

Anonymus179224

Bizimkiler anlaşamıyorlar maalesef, biz de büyükken sahiplendik. Onun uyuduğu saatlerde çıkıyor kuşlarım, kafesi de yukarılara kaldırıyoruz zaten :)

Anonymus179224

Bence kuşunuz yoksa almayın ama kuşunuz varsa da kesinlikle kapı dışarı etmeyin. Bazıları öyle yapıyor çünkü >:/

Canann61

Almaktan vazgeçtim bizimki uçan sinekten nem kapıyor kuşa napar düşünemiyorum :)

oguzz1919

Bu kediden kediye değişir. Ama alışmalarını istiyorsan yavru bir kedi tercih edebilirsin,zamanla birbirlerine alışırlar lakin birbirlerine düşmanlık ta sergileyebilirler