Sahibini Bulduk

hayvankurtarma

merhaba yine ben akbaş cinsi bir köpekten bahsetmiştim ya hani onu kurtardık bahçemizde kalıyor çok mutlu sahibini bulduk niye bu canı buraya kapattınız diye sordum kızcaktım ama karşımdaki kişi benden büyük olduğu için kızamadım çünkü benden büyük saygısızlık yapmış olurum herneyse oda işte biz bakamıyoduk buraya kilitledik kaçmasın diye dedi içimden öfkelendim bağırasım geldi ama yapamam birde haftada sadece perşembe günleri yemek veriyorlarmış Allahım yarabbim neyseki biz aldık şimdi komşumuz istedi köpek bakma konusunda çok iyi biri ona vericez zaten yanımızda oturuyor onu kurtardığım için çokkkkk mutluyum onu yeniden hayata başlatıcaz kazasız belasız inşallah

20 CEVAP

senemkaraca

çok mutlu oldum çok sevindim bir hayat kurtarmış oldun.

yanik_kedi

Şu an çok mutlu oldum iyi varsınız!!

hayvankurtarma

Gercekten kotu birsey dediysem ozur diliyorum ayrica sen kendi laflarina dikkat edermisin farkettiyseniz senemkaraca nin dediği laf şunlar : boş insanlarsınız, saygısızsınız, gerçekten siz hiç kendinize ayna alıp bakmadınızmı gerçekten burada en sevdiğim abi ve ablalarım şu kişiler : dollfacepersian yanik kedi , mocha hakan can kinik gerçekten siteye girdiğimde ilk siz yardımcı oldunuz ha ve puppy730 onuda unutmayacağım bana yardım ettiğiniz için çok teşekkürler

hayvankurtarma

Mocha yazmışım ama asıl adı gofretsla

hayvankurtarma

:)))))

hayvankurtarma

Petlerinizle size uzun ömürler diliyorumm

senemkaraca

ben zaten besliyordum yuvalandırdım.şuanda güvenli bir yerde merak etme aklın kalmasın..

Gofretsla

Ne demek:)

!!!!!!!!!!!!!!l
Acayip sevindim:)))

hayvankurtarma

Senem karaca aynı fotoğrafı internnette gördüm yoksa o kedi senin değilmi?! Yanik kedi çok teşekkürler hepiniz çok iyi kalpli insanlarsınız petlerinizle ömür boyu mutluluklar diliyorummm:)))

senemkaraca

fotoğraftaki kedi bana ait değil zaten sizin gibi boş insanlarla uğraşmak istemiyorum burdaki herkes haddini bilsin

senemkaraca

ben kendi petimin fotoğrafını burada paylaşmadım allahım yarabbim ya beynin algılamıyor sanırım off allahım ya sabır....

senemkaraca

ozaman adam akıllı izaa edersin.bir insan asla saygıda kusur etmez. biraz terbiye lazım size laflarınıza dikkat edin bu laflarımı üstünüze alınıyosanız yapacak bişiyim yok.kendinize çeki düzen veriniz.biz burada hayvanlarla ilgili bilgi veriyoruz onlara sahip çıkıyoruz ama görüyorum ki sizin amacınız insanlarla burada tartışmak deiğim gibi boşa parmaklarınızı ve beyninizi bunlarla yormayın...! daha lafım yok size

yanik_kedi

Rica ederiz yardım edebildiysek ne mutlu bize :))

HakanCanKinik

senemkaraca

Keşke sende gerçekten bir hayvan sahiplensende hayat kurtarsan.

  • İyi bir davranışta bulunmuşsun bu arada "hayvankurtarma".