Bugün Doğum Günümüzzz

ShihTzuCilek

Merhaba :) bugün köpeğimin doğum günü 10 yaşına girecek😍 çok mutluyum ya. Yıllar ne hızlı geçiyor ama hele de can dostumuzla. Bugün doğum günü partisi yapacağız, akşam için birkaç doğum günü pastası tarifi gördüm yapmayı düşünüyorum. Sizden de doğum günü pastası tarifi isterim, öneriniz varsa yazın lütfen :) şöyle evde hazırlayabileceğim kolay tarifler. Dilerim hepiniz can dostlarınızın bu yaşlarını görürsünüz, hepimiz sağlıkla yaşlandığı yılları görelim inşallah🙏🏻💜 bu özel günümüzü paylaşmak istedimm

10 CEVAP

Berrefilizzz

İyi ki doğdun maşallah çok tatlı

tugbatugba80

İyi kii doğmuşşşş !! Nice yaşları olsunnnn❤

ahsenyildiz

yerim seni
iyiki doğdun kuzum

golsahyildirim

İyi ki doğmuş🎉🎉💛💛

Superisi814

Ne kadar şanslisiniz hayatinizin on yili size can olmuş.Iyi ki doğmuş..🐶😊🌈

BurcuAlexx

Doğum günü pastasını kendi hazırladığınız yaş mamadan veya ona özel hazırladığınız et, tavuk vs. den yapabilirsiniz.

İyi ki doğdun Çilekkk, daha nice senelere inşallah :)

ilkim2410

İyiki doğmuş tatlışımm. Nice mutlu yıllaraaaaa.

sude67

o zaman iyiki doğduuun 🎉
Ömrün tüylerin kadar uzun olsun🥳
-YUMAK

ShihTzuCilek

Hepinize güzel dilekleri için çok teşekkür ederiz, çok mutlu olduk sağolun❤️

ShihTzuCilek

Çok teşekkür ederiz inşallah🥰