Yazıklar Olsun

Mehmetkr

https://youtu.be/_seGVHpNNbI
Şu videoyu herkes izlesin.
Bu köpeklere el koyanlara yazıklar olsun.
Buna ses çıkarmayan buna karşı çıkmayan insanlara da yazıklar olsun. Hergun kaç tane köpeği barınağa tıkıyorlar.
Adam çöplükte kulakları kesilmiş biri ölü diğeri yaşayan iki köpek bulmuş. Ve beslemek için yasayani yanına almış ve köpek pitbullmus. Ve bu yüzden adama ceza kesip köpeği elinden alıyorlar. Doğru iyi insan olursan ceza yersin yasayani da o öldürseydi ceza almazdı ama

5 CEVAP

ShihTzuCilek

Ne kadar üzücü yaaa :( "oysaki kötü köpek yoktur, kötü sahip vardır" hemen pitbull görünce ellerinden alıp barınağa atıyorlar. Eee bu köpeklerin ne suçu var, ne günahı var? Onlar nasıl doğacaklarını seçmiyor sonuçta. Her şey, şu önyargılar yüzünden... Oysaki nasıl da masumlar. Hiç bir köpek suçlu değil, hep kötü bakan sahipleri suçlu. Ama maalesef ki şu insanlar bunu anlamıyor. Keşke şu önyargılar olmasa da yasaklı köpek denmese... Bu nedir ya, yasaklı köpek nedir yani? Eşya mı bu, can cannn❤️ peki o zaman bu kadar suç işleyen, hayvanlara işkence eden, adam öldüren vs. daha neler neler yapan insanlar neden ceza almıyor. Asıl o insanları barınaklara tıkmak lazım

Ayben02

Ben de şu pitbull yasağını anlamıyorum yaa !! neymiş vahşilermis insanlara saldiriyorlarmis ! İnsanlar onlara saldırınca bir şey olmuyor ama... Bir köpek durduk yere niye saldirsin ki bi insana ?? Artık merhamet de suç oldu

Mehmetkr

İkimizde haklısınız ülkede ne yazık ki zerre kadar adalet yok

Mehmetkr

ahsenyildiz

çok haklısınız adalet kalmamış onlar bu köpeği öldürseydi eminim hiç birşey demezlerdi yazıklar olsun adam büyütmüş beslemiş kendi kafalarından istediklerini yapıyorlar şu hayvanlarla alıp veremedikleri ney acaba