İstanbul Avrupa Yakası Veteriner Önerisi

OrhanAydin

Arkadaslar çok acil yardıma ihtiyacım var dün kuşum kustu ve iki gündür yem yemiyor bu arada da tüyde de eşi biraz olsun yem verdi forumlara sorduğumda kursak mantarı dendi şuan zayif düşmüş durumda yanına gittiğim zaman gık gık diye ses çıkarıyor

1 CEVAP

Anonymus179224

Özel bir yer öneremeyeceğim ama bizi kuşumuzda kitle oluşmuştu, operasyonu viki veteriner kliniğinde yapıldı ama bence size en yakın olan veterineri tercih edin ben öyle yaptım çünkü ilerleyen zamnlarda kontrole vs götürmeniz gerekebilir.