Kızgınlık Ve Mama Sorunsalı?

mervekursun

Kedim erkek şu anda 6 aylık ve kızgınlığa giriyor diye düşünüyoruz yaptığı hareketlerden. Ve sorum şu kedime bir kaç ay önce 10 kg mama almıştım kitten ve kedim eğer kızgınlığa girdiyse artık kısırlaştıracağız ama bu mamayı kullanabilir miyiz yoksa kısır kedi maması almak zorunda mıyız?

34 CEVAP

mervekursun

Umarım onlara çok iyi aileler bulup sahiplendirirsiniz :)

mervekursun

İlknrdaisy dediğinizi anladım evet ama matisse kısır kedi maması ve kitten arasında çok büyük farklar yok gibi duruyor kontrol ettiğim kadarıyla.

mervekursun

Evet her gören bunu söylüyor cidden ama yapacak bir şey yok . :) cevaplarınız için teşekkürler aklımda bir şeyler şekillendi yani veterinerime de sorup kararştıracağız artık çok teşekkürler. :)

hazalsenol

Ben de altı aylıkta kısırlaştırdım. Royal canin yiyordu. Bu sebepten sadece veterinerlerde satılan royal canin genç erkek kediler için olan kısırlaştırılmış mamasına geçtik.