Kedimin Kizginlik Dönemi Geldi Disariya Cikmak İstiyor Eve Disi Kedi Getirsek Olurmu Gecermi

Kedimin kizginlik dönemi geldi disariya cikmak istiyor eve disi kedi getirsek olurmu gecermi

9 CEVAP

Aslında eve dişi kedi getirseniz bile hep isteyecektir. Ve erkek kediler dişi kedilerden daha çok kızgınlığa giriyor. Bu yüzden kısırlaştırmanız en doğrusu :)

Miyospati

Torun sahibi olmak istiyorsanız olabilir. Gün içerisinde oyunlar oynarak, yaş mama vererek onunla vakit geçirin veya stres azaltıcı merhemler var kediler için fiyatı biraz pahalı ama kullanışlı

Kisirlastirinca kediler ölüyo

Bu şekilde düşünmeniz çok yanlış böyle düşünmek bile hata. Kedinizin ömrü uzuyor sağlık sorunları azalıyor.

gayelise

Ne saçma bir düşünce bu nereden çıkardınız iki kedimi de kisirlastirdik çok da sagliklilar en doğrusu kısırlaştırma en ömürlerini uzatıyor hem de diğer pek çok hastalığı önlüyor

cemremio

İlk defa dişi kedilerin doğum yapınca ömrü uzadığını, meme kanseri riskinin azaldığını duydum, oysa ortak görüş tam tersi bu konuda,
Erkek kedilerde testis tümörü; dişi kedilerde rahim iltihabı, meme tümörü,rahim kanseri gibi hastalıkların kısırlaştırma ile önüne geçilmiş olur.

Ne alaka? Ben de eski kedimi kısırlaştırdım öldü mü?

Adger

Dişi kediler Doğurunca Ömrü Uzar, yavrusunu emzirirse Meme Kanseri Riski azalır. Erkek kediler kızgınlıkta çiftleşemezse Ömrü kısalır.

Ayseenur10

Erkek kedilerde kısırlaştırma güvenilir bir veteriner kliniği ve hekimle 15-20 dk içinde bitecek bir operasyondur. Öncesinde kan tahlili yaptırmak kedinizin genel sağlık durumuyla ilgili bilgi verir. Bu şekilde ilerleyebilirsiniz kısırlaştırma için.