Nd Kitten Tavuklu Mu Hilss Kitten Balıklı Mı

Oqrenerde06

Arkadaşlar yavru kedim için nd kullanıyorum fakat ara da karışık vermek istiyorum 2.mama tercihimi hils den yana mı kullanayım farklı bir mama tavsiye eder misiniz...

18 CEVAP

Gizemmii

Yorumlardan okuduğum kadarıyla ki çooook araştırdım benim kedimin sindirimi hassas sanırım nd içerik değişikliğine gitmeye başlamış son zamanlarda britcare öneriyorlar içeriğine baktım protein yerine et kullanıyor bakabilirsiniz isterseniz

Oqrenerde06

britcareyıde ilk defa duydum pek güvenemedım . Acana Da Olabilir ama 1 yaş altı kedilere balıklı mama vermeyın dıyorlar... Bende genel de azar azar koyuyorum mama geçişlerinde dediğiniz gibi ishal yapabilir birden verince Ayrıyetten bazen karışık vermek istiyorum bazı tatlarıda alsın dıye çoğu kişiyi takip edıyorum youtube de her ay farklı mama verıyorlar veyatta karıştırarak verıyorlar tam bilemedim zararlarını ben görmedım ara da felicia da vermıstım hamsili tavuklu çok sevdikleri için içeriği çok mukemmel olmasada ama ND KİTTEN ÇOK severek tüketiyorlar ve tüy sağlıgı falan çok iyi hiç tüy döktüğünü görmedım...

Oqrenerde06

şimdi nd mama aldım 5 kg arada da farklı mama vermek istedim felicia dan başka . Ama çoğunuz vermeyin dediği için kararsız kaldım :) Acana da bayağı güven veriyor.... Proplan Royal canın Advanced gibi markalar gerçekten hayal kırıklıgı içerik bakımından