Barınağa Mı Bırakmalıyım Yoksa Sokağa Mı?

Verdatrtp

Sahiplendirilemeyen kedileri barınağa mı bırakmalıyım yoksa sokağa mı apartmanda birkaç gün baktım ama kimse sahiplenmedi sokağa dönmekte istemiyor acaba barınağa bıraksam en azından kışın kapalı bir yerde dursa orası daha sıcak mıdır? Yoksa sokağa geri mi bırakmalıyım barınaklar o kadar kötü mü?

20 CEVAP

Gerçekten kötü. Hasta kediler geliyor tedavi edilmiyor sizin kediniz de hasta oluyor. Bahçenizde baksanız kulübe koysanız ya da apartmanınıza girse. Gerçekten barınak kötü. Lütfen bahçenizde bakın.

baranertaga

Kısaca Barınak=Ölüm

Zaten bahçesi olsa böyle bir soru sormaz bahçesinde bakardı apartman diyor dikkatli okuyun biraz

Sakın barınağa bırakma elinden hiç bir şey gelmiyorsa bahçesi olan bı ev ya da barinabilecegi en güzel sokağı bul Allah a emanet et kendi kaderini özgür yasasin sevgisiz ve hapishane ortamında değil

1sukrandemir1

burada ilan açtınız mı? instagramda onlarca sahiplendirme yapan hesaplar var mutlaka yazın. umarım en yakın zamanda mükemmel yuvaları olur

sforselin

Barınaklar şu anda normalde olduklarından bile daha kötü seçenekler. Bir çoğu pandemiyi bahane ederek ziyaretçi almamaya başlamış zaten. İçeride ne oluyordur artık kim bilebilir. Evinizin bahçesinde en azından karnının doyduğunu bilir, ciddi rahatsızlığı olduğunda fark ettiğinizde tedavi ettirirsiniz.

riripp

Hangi şehirdesiniz belki yardımcı olabilirim

Gizemindostu

Kesinlikle barınağa bırakmayın, maalesef ki barınaklar çok kötü durumda. Sokağa bırakırsanız da, ne yapacak bu hayvan. Apartmanınızın bahçesinde baksanız, olmaz mı? En azından mama verirsiniz, su verirsiniz, aç kalmazlar. Yoksa ne yapar bu çocuklar?

Mustafanacar

İstanbulda yaşıyorsunuz herhalde İstanbuldaki barınaklar iyi.

Cansumuezza

Barınak mi? O hayvanlarin vebali ile yaşarsınız ömür boyu. Sakın.

Cansumuezza

Lutfen sözleşme ve takip şartı olsun. Bin bir türlü manyak var.

Verdatrtp

Arkadaşlar bahçe yok apartmanda yaşıyorum garaj var orasıda çok kötü durumda, ev kulübe falan koyamam sokağa koyunca alıyorlar yerinde bile durmuyor zaten

Verdatrtp

İstanbul

Verdatrtp

inanın her yerden açtım ilan. Facebook, instagram, petlebi fakat yavru olmadığından ve sokak kedisi olduğundan sahiplenmek istemedi kimse.

mycutecat

Kesinlikle barınağa bırakmayın. Bu ona yapacağınız en büyük kötülük olur. Sokakta apartmanınızın çevresin de bakın en azından gözünüzün önünde olur çıkar mamasını suyunu verirsiniz. Karnının doyduğunu bilirsiniz gözünüzün önünde olur.