Köpek Almayı Planlıyorum

Buraakk

Köpek almayı planlıyorum da sizce en uygun köpek hangisidir ;

-Apartman dairesinde yaşıyorum(Balkon var)
-Beraber oyun oynuyabileceğimiz
-Çok aşırı havlamayan
-Eğitim verebileceğim
-Yalnız kalmıcak nerdeyse evde
-İlk defa besliceğim köpek

Bu şartlarda sizce hangi köpek daha uygun benim aklımda Jack Russellar varda sizce uygun mu? Birde Yavru düşünüyorum da onuda bulamıyorum pet shoptan almak istemiyorum herkes kötülüyor pet shopu bende destek olmak istemiyorum oyüzden sizce ne yapmalıyım

36 CEVAP

Buraakk

Yedikule Barınak be bu siteye bakıyorum başka önereceğiniz site var mı

sarbas

ırk olarak size bir tavsiyem yok ne istiyorsanız onu alın ama ben yaş konusunda tavsiye vereceğim. Yavru almak istediğinizden emin misiniz ? Yavrunun bakımı daha zordur. Havlar ısırır kemirir tuvalet eğitimi yoktur bebek bakacaksınız. Baya sorumluluk zahmet gerektirir. Yetişkin ya da genç alırsanız eğitimi de daha kolay olur bakımı da. Hatta kısırlaşmış olsun. Sıfır sorun güzelce yaşayıp gidersiniz. Şimdiden mutluluklar.

Buraakk

@sarbas Öncelikle teşekkürler tavsiyen için aslında 6 aylık-2 yıl gibi bir yaş aralığı bakıyorum da çünkü gözümün önünde büyümesi olayı için yetişkinde 2 yaş sonra alışamaz diye düşünüyorum ya da eğitim veremem diye

petarkadaş, sahibinden, petlebi, belki petsbook, http://www.hayvanilanlari.com/

Havanese_Siri

ilanversen.com ücretli de var sahiplendirme de

Buraakk

Teşekkürler öncelikle ama para vererek almayı düşünmüyorum. para verip almanında hayvanseverlik olduğunu da düşünmüyorum