Kedimin Ölmesinden Çok Korkuyorum

suzangler

Allah korusun ama gözümün önünde eriyor. Veteriner önümüzdeki iki gün çok kritik dedi.Ne mama ne su ne tuvalet hiç bir şey yemiyor yapmıyor.Siringayla beslemeye çalıştım hemen kusuyor.Yarın tekrar serum yiyecek antibiyotik yapılacak.Çok halsiz kolunu kaldıramıyor çok korkuyorum arkadaslar kedime bir şey olmaz dimi? O çok güçlü atlatır dimi o kadar çaresizim ki
Rontgende gösterdi veteriner mide kanamasini bedeni kaldıramıyor gibi hissediyorum iyiye gitmiyor gibi

31 CEVAP

suzangler

Hepinizden Allah razı olsun çok teşekkür ederim.İdrarını dışkısını yapıyor, serumlar biraz kendine getirdi.Ama hala mama yemiyor su içmiyor şırıngayla çok az yedirebiliyorum :/ Düzelecek inşallah, halsizliği ilk günkü kadar kötü değil.❤️

Cook

Ayy çok sevindim 3 gündür aklıma takılıyordu da soruyu bulamamıştım.Çook geçmiş olsun ikinize de 💞

suzangler

Bu süreçte serum ve üç iğne yedi her gün biz de ekstadan bir şurup vermiştik sadece.(falgyl)Su anda mide tedavisi bitti tamamen iyileşti,ciğerleri icin antibiyotik ve balgam sökücü kullanıyoruz.(asist ve hafif bi antibiyotik.)Eski veteriner derisindeki yaraları için ketoral sampuanla kediyi yıkamamızı önerdiğinden üşütmüş ve midesiyle beraber ciğerleri de mahvolmuş bu süreçte.Röntgende öğrendik bizde malesef, ondan şimdi de ciğerlerini rahatlatmaya çalışıyoruz.Şimdi çok daha iyi rabbim herkesi düzgün veterinerlerle karşılaştırsın.Yavaş yavaş yemek yemeye başladığı için içimiz rahat artık, onu atlattı bunu da atlatacak korkumuz yok❤️

Oscar06

Çok geçmiş olsun o minicik bedeniyle atlatacağından emin ol bol bol dua ediyorum güzel haberini bekliyoruz ❤️🙏

HacerOzkafa

Ahh yavrum çok üzüldüm. Çok geçmiş olsun inşallah bir an önce eski sağlığına kavuşur 🙏🏻

Superisi814

Merhaba 🙋‍♀️
Çok geçmiş olsun..Lütfen kendinizi toparlayin çünki kediler enerjiyi hissedeler. Korku ve kayginizi anliyorum, benzerini tecrübe ettim, fakat kedinize korkunuzu değil sevginizi hissettirmeye bakin.O küçücük bedenleri öylesine kuvvetlidir ki..Yeni günde güzelliklerle buluşmaniz, müjdeleri bizlerle paylaşmanizi umarim 🐱😊

suledoruk

Çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur güzel haberlerinizi bekliyoruz🙌🏻

Cimbom111

Ahh canım benim aynı şeyleri bende yaşadım kanlı ishalden vefat etmişti kedim çok zordu bnm için o dönem . inşallah düzelir kedin ❤️

mericcdoga

Daha da iyi olur umarım bebeğiniz siz üzmeyin kendinizi ❤️

HacerOzkafa

Cocuğun durumu nasıl? İyiye gidiyor mu? @suzangler

HacerOzkafa

Cocuğun durumu nasıl? İyiye gidiyor mu? @suzangler

Misisimi

İyileşmesine çok sevindim @suzangler 😻♥️♥️ Birlikte sağlıklı, uzunn yıllarınız olsun.😍😍

sevilay28

İyileşti miii çooooook sevindim bir an önce toparlasın bebiş

Gastronom

Çok geçmiş olsun benim kedimde aynı dediğiniz gibiydi tedavi edildi 1 haftada toparladı inşallah sizinkide düzelir kısa zamanda onu sürekli sevin ve yanında olun :)

Gastronom

Hangi antibiyotiği kullanıyor veteriner