Kedimin Ölmesinden Çok Korkuyorum

suzangler

Allah korusun ama gözümün önünde eriyor. Veteriner önümüzdeki iki gün çok kritik dedi.Ne mama ne su ne tuvalet hiç bir şey yemiyor yapmıyor.Siringayla beslemeye çalıştım hemen kusuyor.Yarın tekrar serum yiyecek antibiyotik yapılacak.Çok halsiz kolunu kaldıramıyor çok korkuyorum arkadaslar kedime bir şey olmaz dimi? O çok güçlü atlatır dimi o kadar çaresizim ki
Rontgende gösterdi veteriner mide kanamasini bedeni kaldıramıyor gibi hissediyorum iyiye gitmiyor gibi

31 CEVAP

baranertaga

Çok mutlu oldum yavrunuz düzeldiği için. İnşAllah sağlıklı uzun bir ömrü olsun ☺