Kedimin Ölmesinden Çok Korkuyorum

suzangler

Allah korusun ama gözümün önünde eriyor. Veteriner önümüzdeki iki gün çok kritik dedi.Ne mama ne su ne tuvalet hiç bir şey yemiyor yapmıyor.Siringayla beslemeye çalıştım hemen kusuyor.Yarın tekrar serum yiyecek antibiyotik yapılacak.Çok halsiz kolunu kaldıramıyor çok korkuyorum arkadaslar kedime bir şey olmaz dimi? O çok güçlü atlatır dimi o kadar çaresizim ki
Rontgende gösterdi veteriner mide kanamasini bedeni kaldıramıyor gibi hissediyorum iyiye gitmiyor gibi

31 CEVAP

suzangler

Arkadaşlar hepinize cok teşekkür ederim.Kedim iyileşti şükürler olsun.Geçen gün kontrole gittik mide kanaması durmuş, midenin boyutu normale dönmüş sadece gazı var onu da zamanla atacakmış.Serum vermeyi kestik kendi yemek yesin diye, üç gündür bekliyorduk ama hiç yemedi, dayanamayıp şırıngayla yedirdim ve bugün önüne tekrar yaş mama koyduğumda kendi yemeye başladı.İnanin benden mutlusu yok, dualarınız icin cook teşekkür ederim, iyi ki vardınız❤️ Çocuklarımız hiç hasta olmasın, kimse bu çaresizliği yaşamasın..

psabrk

Minik bedeni göründüğünden dahada güçlü buna emin olun.
Çok geçmiş olsun, dualarım kedinizle inşallah bize mutlu haberi buradan vereceksiniz 😻

Misisimi

Çok geçmiş olsun, umarım bi an önce iyileşir ve eskisinden bile daha sağlıklı olur♥️🙏🏻

Cook

Veteriner tabii ki daha iyi bilir ama mide kanaması varsa mama vermek daha kötü edebilir gibi,sindiremediği için kusmaya çalışacak ve midesini daha çok yorup kasılacak.Serumla ihtiyacı olan takviyeleri alıyordur,istemediği bir şeye zorlamayın bence.Çok zor bir durum,fakat üstesinden gelinemeyecek bir durum değil.Sizin sevginizle ayakta kalır,siz güçlü durun yanında.Iyileşince nasıl mamalar alacağınızı,nasıl oyunlar oynayacağınızı anlatın,onu ne kadar sevdiğinizi hissediyor,yanında olduğunuzu biliyor zaten.Sizin için iyileşir bırakmaz kendini.Umarım sapasağlam bir şekilde gözlerini açar sabaha.Çook geçmiş olsun,güzel haberlerini bekliyoruz miniğin 💜

mihriii

Sizin sevginizle iyileşicek gücü bulacak inşallah çok geçmiş olsun allah şifa versin miniğe

suzangler

Arkadaslar cooook teşekkür ederim.İyi ki varsınız insan bu donemde böyle desteğe gerçekten muhtaç halde oluyor.Kendini toparlayabilmesi icin yemek yemesi lazım artık bayadir yemiyor, yarım tektar serum takılacak.Yemek yemeye başladığı zaman kendine gelmeye başlat dedi veterinerimiz.Umutluyum inşallah

chloem11

Çok üzüldüm inşallah atlatır sağlığına kavuşur geçmiş olsun 🥺

golsahyildirim

Çok geçmiş olsun, iyi şeyler düşünmeye çalışın, güzel haberi vermenizi bekliyoruz❤️🙏🏻

nil7

Allahım sifalar versin tez zamanda düzelsin yavrucak🙏

asrayildrm

dua edicem bu gece inşallah atlatır minik:( çok üzüldüm

Karameeell

Ins sabaha sapasağlam iştahlı sağlıklı mutlu güne başlar 🙏

indovf

Onu bu kadar seven bir ablası varken o çok iyi olacak, yine sizinl oyunlar oynayacak. Buna güvenin

anjq

umarım en kısa sürede toparlar, iyileşir.

nilesimo

Onlar o minicik bedenleriyle öyle güçlüler ki, tez zamanda atlatacağını ve eski günlerinize kavuşacağınızı düşünün sadece lütfen🙏🏻 Güzel enerjimiz ve dualarımızla ona güç verelim🖤

Hayır ölmez kediler güçlüdür bizim yan komşunun 4 aylık kedisi var mide ve bağırsak hastalığı atlattı.Hiç korkma(: