Pati Puan Ne İşe Yarar?

1 gün önce üye oldum pati puan nedir söylermisiniz?Şuan 400 pati puan'ım var

9 CEVAP

Peaky8

Bir işe yaramıyor. Her soruya cevap vereyim saçma sorular sorayım da puan dolsun diye kasmaya gerek yok :) yapanlar var o yüzden yazdım yanlış anlamayın. Kendini göstercem diye başka amaçla takılanlar da var gibi değişik bir yer anlayacağın :)

BasbugGS

Peaky bey öyle demeyin kısmet belki düşer :)

SetenayG

İlerisi için de birşeye yarayacağini sanmiyorum. Bir heveslenip başliyorsun sonra birakiyorsun siteyi komple :D

Ben başka bir soruda gördüm biri ilerde kampanya yapılcak orda kullanılcak yazmış teşekkürler

yokistead

< Evet, belki şimdi yok ama ileride Pati Puan'lara özel fırsatlarımız da olacak :) > petlebinin puan kısmında böyle yazıyor bilemiyorum 😉

slaaskar

Cevap verince falan kazanıyorsun pek bir şeye yaramıyor

emreovec

3 yıldır şuradayım bir hayrını görmedim

yokistead

Pati puan paraya dönüştürülse burası neye döner düşünemiyorum :) eksik olsun

Mustafanacar

İlerde Pati puan paraya dönüştürülebilse iyi olur.